.

.

Маица за време на екипажот време и време на време со кратки ракави, 2-пакет

Маица за време на екипажот време и време на време со кратки ракави, 2-пакет

DEN 250.40
Износ

Основи Ажурирање со времето и маицата на екипажот на TRU 2-пакет. Изработени за удобност, овие тимови од памук се карактеризираат со слаба текстура, меко чувство и класична V-врат. Совршено за обични денови кога не сте сигурни што да ги носите или да ги пробате како симпатичен основен слој со блуза или фланел. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Слаб текстура. Mirtенска маица со екипаж 2-пакет од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите