.

.

Лангвик Лето Мода Жени Краток Ракав Женски Солидна Повик Лабава Кошула

Лангвик Лето Мода Жени Краток Ракав Женски Солидна Повик Лабава Кошула

DEN 1.67
Износ

Материјал : . 60% Полиестер, 35% Вискоза, 5% Спандекс, со еластичност и чувство на мекост. Функција : . Плус Големина, Секојдневен Врат На Екипажот, Дизајн На Валани Ракави-Додава Убави Мали Детали На Едноставната Маичка,. Обични Основни Маици. Совршено За Носење во сите Сезони. Прилики : . Погоден За Секојдневно/ Патување/ Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ . Забава/ Отворено/ Клуб За Носење.Најдобрите Подароци За Жените. Натпревар : . Едноставната Основна Маичка Е Совршена За Навивање Напред или Изоставување Со Фармерки, Шорцеви, . Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Исто така, може Да Ги Спари Овие Обични врвови. под Јакна Во Зима. Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба. Цврста Боја. Краток Ракав. Обична Кошула.

R

Им се допаѓа и на купувачите