.

.

Санвиглор Дами Лето Блузи Солидна Боја Маица Екипажот Вратот Маица Секојдневен Маица Пуловер Кафеава

Санвиглор Дами Лето Блузи Солидна Боја Маица Екипажот Вратот Маица Секојдневен Маица Пуловер Кафеава

DEN 255.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Еднобојни Бои, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Цврста Боја : Црна, Бела, Кафеава, Розова, Сива, Црвена, Зелена (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 88% Полиамид, 12% Spandex Neckline : Ѓердан На Екипажот : должина на колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни карактеристики : 1. Ткаенина : Тенки Кошули За Жени се составени од Полиамид и Спандекс, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Тесна Основна Маичка Кошула, Женска Еднобојна Маичка Блуза, Женски Врвови За Туника На Вратот На Екипажот4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Тенки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-88%Полиамид, 12% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Солидна Боја Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Тесни Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Повик Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Блузи. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите