.

.

Фрагарн женски блузи Модни Женски Еднобојни Обични Лабави Кратки Ракави Плисирани Врвни Маици Темно Сива 2XL

Фрагарн женски блузи Модни Женски Еднобојни Обични Лабави Кратки Ракави Плисирани Врвни Маици Темно Сива 2XL

DEN 3.33
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Должина : 71см/27.95" Ракав : 24см/9.45"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Должина : 72см/28.35" Ракав : 25см/9.84"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 112СМ/44.09" должина : 73см/28.74" ракав : 26см/10.24"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 118СМ/46.46" должина : 74см/29.13" ракав : 27см/10.63"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 124см/48.82" должина : 75см/29.53" ракав : 28см/11.02"Модна Женска еднобојна лежерна лабава КРАТКА РАКАВА ПЛИСИРАНА ВРВНА МАИЦА ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја табелата со големини Пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Карактеристики : ❀ дише и удобно. ❀Овој врв за стилски и шик изглед.❀ Повод : погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневно секојдневно, работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен И Надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце И миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови разликата во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Вклучува : врвен бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-Фрагарн, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, ако сакате лабава, ви предлагаме да изберете поголема големина. ♛Повод : Добро За забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворени простории и на отворено.Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни и кул. ♛Испорака/Услуга : Откако ќе нарачате, веднаш ќе ја организираме испораката, генерално потребни се 10 до 12 дена за да се испорача, секој проблем што ќе ви го обезбедиме со решение во рок од 8097 часа. Ако не сте задоволни со производот што го добивте од нас, ние ќе обезбедиме целосна наплата бесплатно.

R

Им се допаѓа и на купувачите