.

.

Дизни Мики Маус повторете ја женската маица

Дизни Мики Маус повторете ја женската маица

DEN 177.92
Износ

О момче! Вашиот омилен лик на Дизни додава поп боја и симпатичен стил на вашето секојдневно носење со оваа маица на Мики Маус. Оваа слатка кратка ракав е во опуштено вклопување со заоблен полите за лесна удобност и стил. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Дизни, сите права се задржани. Графички маици за печатење на Дизни Мики Маус за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите