.

.

Жени Ништо Не Ја Тестира Вашата Внатрешна Гангстерска Буква Печатење Тркалезен Врат Маица За Денот На Мајката

Жени Ништо Не Ја Тестира Вашата Внатрешна Гангстерска Буква Печатење Тркалезен Врат Маица За Денот На Мајката

DEN 206.88
Износ

Добредојдовте, НИЕ сме TWZH ДОО, посакувам да имате убав шопинг.Оваа ставка е изработена од висококвалитетна Ткаенина Од Мешавина Од Полиестер, ткаенината е супер мека, пријателска за кожата, здрава, одличен квалитет, нема да се намалува или менува по миењето. Тоа е совршена женска маица за спарување со фармерки, хеланки, шорцеви или здолништа.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате.2. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и прикажаната слика. Материјал : Удобна И Мека Полиестерска Ткаенина. Ткаенината е удобна за носење, погодна за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона и ви носи супер пријатен допир на кожата. Карактеристики : Печатење Букви, Краток Ракав, Врат На Екипажот, Цврста Боја, Опуштено Вклопување. Големина : Ве Молиме изберете од асортиман На Мали (И), Средни(М), Големи(Л), Екстра Големи(XL) и Двојно Екстра Големи(2 XL). За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "ТВЖ". Стил : Обична Маица За Жени. Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме. Бои : ве Молиме изберете од Раса На Светло Зелена, Сива И Црвена Вино. Сите тие се совршени и имаат убаво удобно меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци и шопинг или работа.

R

Им се допаѓа и на купувачите