.

.

Активна маица за активни перформанси на Avia

Активна маица за активни перформанси на Avia

DEN 297.44
Износ

Подготвени, постави, оди! Соберете перформанси (или две) од Авиа со опуштено вклопување за вежбање или дневни активности. Оваа активна маица е обележана со неговите антимикробни и UPF детали за да можете да останете удобни и заштитени во текот на целиот ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. редовно вклопување. Екипаж. Кратки ракави. Заоблен полите. Антимикробно; Upf. 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Активна маица за перформанси на жените од Авиа.

R

Им се допаѓа и на купувачите