.

.

Homadles 4 јули Кошули Жени - Мода Печатени Повик Печатење Екипажот Маица Блузи Сина XXXL

Homadles 4 јули Кошули Жени - Мода Печатени Повик Печатење Екипажот Маица Блузи Сина XXXL

DEN 163.84
Износ

Homadles јули 4-ти кошули Жени - Се Релаксираат Одговара Повик Сад Знаме Печатење Прослават Маици Кратки ракави Пуловер Екипажот Вратот Женски Летни Врвови Сина XXXLAmerican Денот На Независноста Подарок Кошула, Краток Ракав Лето Графички Маица Женска Лабава Верзија. Овој врв на кошулата е уникатен по својот стил и секси детали за деколте за исечоци. Може да изгледа толку секси и стилски во толпата. Повод : Овој Обичен Костим За Американско знаме е совршен за СКАРА на 4 јули, Ден На Претседателот, Ден на Споменот, Ден На Знамето, Ден на Независноста, политички дебати, забави со Американска тематика, забави со костими. Облекува : оваа сад маица блузи за жени смешни v вратот е многу лесно да одговара на облека, одлично да се носат со тексас шорцеви, плажа шорцеви и фармерки. Специјален и моден стил, носете го за да го прославите фестивалот со драг американец. Купете ја оваа кошула за себе или подарете ја на пријател, одличен подарок за вашата мајка, сопруга, сестра, ќерка, тетка или најдобра пријателка. Дополнителни Спецификации : Бои : Blue Size : XXXLSeason : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Пакет : 1пц Женски Врвови. Важна Нега На Облека : ВЕ МОЛИМЕ НЕ СТАВАЈТЕ ја во МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ ИЛИ БЕЛИЛО, Препорачано за рачно/машинско перење со ладна вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите