.

.

Гуд портокалова путер од тело Петалооза, Оз

Гуд портокалова путер од тело Петалооза, Оз

DEN 3.00
Износ

Путер за тело, природна, портокалова петалооза. Цвет од портокалова крв. Од пчелите на Бурт. За кожата толку мека, ќе се прегрнете. Полнете го вашето тело со навлажнувачки путер од шеа и занесени во мирис на крв портокал и зумбул. Сувата кожа нема да има шанса. Нема парабени, фталати или петрохемикалии. Направено со 25% пост-потрошувачка пластика. Постојат ограничени капацитети за рециклирање. Можеби не може да се рециклира во вашата област. Не тестирани на животни.

R

Им се допаѓа и на купувачите