.

.

Лулу убавица Тери наредена капа за туширање, убов со кученца

Лулу убавица Тери наредена капа за туширање, убов со кученца

DEN 175.84
Износ

Lulu Beauty Terry го нарече капачето за туширање во шемата "Puppy Love " нуди мека, водоотпорна најлонска надворешност со кадифен тери крпа што ја апсорбира влагата и пареата. Обезбедува совршена комбинација на стил, удобност и квалитет. Исто така, тоа е разноврсно - ова капа е реверзибилно и може да се користи како капа за спиење! Lulu Beauty Terry наредени капачиња за туширање имаат преголем дизајн совршен за густа или долга коса. Тие се нагласени со стилски руширање и исечени во шарен сатен со лак за појавување. Изберете од забавна разновидност на обрасци за да одговараат на вашиот стил и личност. Лулу убавица Тери наредена капа за туширање, убов со кученца.

R

Им се допаѓа и на купувачите