.

.

Стандарден шетач на урбини Реверси, цврсто печатење Pinkberry Fizz

Стандарден шетач на урбини Реверси, цврсто печатење Pinkberry Fizz

DEN 3.00
Износ

Урбини Реверси шетач Pinkberry Fizz нуди три фази во еден разноврсен, лесен шетач, што му овозможува да расте со бебето. За новороденчињата, Реверси го прифаќа седиштето за новороденчиња Sonti со вклучените адаптери за најдобро вклопување. Како што растат, можете да го прилагодите гледиштето на бебето со овој шетач на реверзии на реверзиите на Урбини. Тие можат да бидат родителски за поблиска врска со вас или напред кога се подготвени да го истражат светот. Овој лесен шетач за бебиња доаѓа во две забавни бои за избор. Тој е дизајниран за дете до 50 фунти. Така може да се користи подолго време. Шетачот на реверзи на „Endflo urbini“, Pinkberry Fizz, исто така може да се пофали со опсег од 5 поени со корици за да му помогне на детето цврсто во место. Оваа екстра-голема крошна со екстензии може да помогне да се задржи бебето заштитено од штетните зраци на сонцето. Дури и шетач на урбини реверси, розови физ : реверзибилно седиште за шетач : напред- или заден. Шетачот е дизајниран за дете до 50 фунти . 1-рака удобна навалување. 5-точни прицврстувачи со корици. Екстра-голема крошна со екстензии. Лесен шетач за бебиња со држач за родители на чаша. Прифаќа седиште за автомобили за новороденчиња Sonti (вклучени адаптери). Метод на прицврстување на седиштето на автомобилот : Кули. Достапни бои : Blueberry Fizz и Pinkberry Fizz.

R

Им се допаѓа и на купувачите