.

.

Езерото Пласид Нитро 8. Момци прилагодливи мраз лизгалки

Езерото Пласид Нитро 8. Момци прилагодливи мраз лизгалки

DEN 3.33
Износ

Погледнете кул на мразот во езерото Пласид нитро 8,8 мраз лизгалки за момчиња. Овие лизгалки се совршени за почетници. Дизајнот на копчето EZ Push ви овозможува лесно да ја прилагодите големината за да одговара на растечката нога на вашето дете за неколку сезони на абење. Мали се вклопува во големини на чевли 11 J-1, средно се вклопува во големини на чевли 1-4, а големите големини на чевли со 4-7. Брзите со брз заклучок бргу се користат без никакви ленти за врзување. Подлогата за удобност се перат. Ве молиме заострени сечила пред првата употреба. Лагер за удобност за перење. Брзо вклопување на токи на камери. Третирани со топлина, никел позлатени сечила на јаглероден челик. Унисекс младинска големина за машки и женски скејтери.

R

Им се допаѓа и на купувачите