.

.

Главни вештачки виолетови 6,5 агава сукулентен избор

Главни вештачки виолетови 6,5 агава сукулентен избор

DEN 1.67
Износ

Овој висок квалитет на сукулентен избор изгледа и се чувствува како вистинска работа. Секој избор има светли, текстурирани лисја кои додаваат поп -боја на вашиот вкусен дизајн на градина. Овој избор е убав самостојно во мал сад или лесно можете да го додадете во букет или аранжман како интересен акцент. Стеблото опфаќа трајна жица што може да се избере во цветна пена, да застане во вазна или лесно да се намали за да се организира на венец. Постојано и професионално, овој сукулентен избор е совршен за домашен декор, настани или трендовски идеја за подароци. Овој пакет вклучува еден вештачки сукулентен избор од 6,5 инчи Агава. Овој пакет вклучува еден вештачки сукулентен пик од 6,5 инчи Агава . издржлива, свиткана жица е опфатена во стеблото за да се овозможи лесно уредување во цветна пена, вазни или на форма на венец . мешавина и натпревар со други вештачки вкусен избор за да се создаде целосна Аранжман . Постојаниот, висококвалитетен суккулентен избор е долготраен-не е потребен зелен палец . Сочениот избор на мек допир е убаво засенчен за текстуриран, животен изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите