.

.

Лајрит Природен Мат Крем За Коса Помада За Мажи, 4. Оз

Лајрит Природен Мат Крем За Коса Помада За Мажи, 4. Оз

DEN 550.40
Износ

Лајрит Природен Мат Крем (Средно Држење Мат Финиш Растворлив Во Вода) 120гр/4,25 мл лесен крем за обликување растворлив во вода За мажи Содржи Каолинска Глина И восоци природно-добиени Од Лисја Од Бразилска Палма И Јаглен Додава текстура и волумен на проретчената коса Обезбедува средна, флексибилна дефиниција за задржување и разлетување за брановидна и природно кадрава коса Натопена со мирис на ванила за правење коса мирисот свеж Цел Ден Дава Мат, Природна Структурирана Завршница Создава низа стилови од лесен и опуштен до подефиниран природен мат крем од лајрит, 4,25 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите