.

.

Веркенс Рачно Изработен Врвен Кожен Ракав За Лаптоп MacBook Air Case 13, Pro, M 13.3 Обложена Кадифена Внатрешна Торба-Кафеава

Веркенс Рачно Изработен Врвен Кожен Ракав За Лаптоп MacBook Air Case 13, Pro, M 13.3 Обложена Кадифена Внатрешна Торба-Кафеава

DEN 2.33
Износ

Wer Kens рачно изработени Кожа е направен од страна на селото Занаетчии од Раџастан, Индија # производот е целосно рачно изработени и да е страна stitched традиционално Оваа Ракав најдобро одговара на Лаптоп/Mac Book со големина на екран на 13-13.5" инчи Најдобро да се носат како самостојна или се лизга во Торба / Багаж во голема Мера Поместена со мазна Сомот внатрешни работи за дополнителна заштита на Mac/Лаптоп Вистинска Кожа, толку повеќе ќе го користите, подобро изгледа тоа возрасти со гроздобер изглед Со убаво рачно изработени Лаптоп Ракав дефинитивно ќе се забележи Компатибилност : Macbook Pro 13" 2020 Macbook Air (Ретината) 13.3" 2020 Mac Book Pro 13-Инчен 2019 Mac Book Air 13.3-Инчен Macbook Pro 13.3-Инчен (2018 / 2017 / 2016 / 2015 ) Површинска Про X 13" 2019 Dell XPS13 13.3-Инчен Asus Zen Book Флип(UX360 CA) 13.3-Инчен Samsung Лаптоп 9 13.3" 2018 Mac Book Pro 13-инчен (крајот на 2016/2017/2018/2019/2020/2021 модели со Thunderbolt 3 ports) Mac Book Air 13-инчен (Нов модел, доцна 2018/2019/2020/2021 со Retina Дисплеј) 13"-13.5" Површина Про 5 6 7 Mac Book Air 13 инчен A2337 М1 A2179 A1932 2018-2021 Mac Book Pro A2338 М1 A2251 A2289 A2159 A1989 A1706 A1708 ВИСТИНСКИ СОЛИДЕН КОЗА КОЖА : Полно Зрно Кожа, не СТП или faux но природни, убава масло-протри & потресени, ова Ракав Торба ја подобрува со возраста & мириса баш убаво!. ДИМЕНЗИИ 14 х 10 х 0,80 Инчи ( Lx Hx W) : има простор да ги собере вашите омилени Macbooks, Chromebooks и Лаптопи До 13,3 Инчи Големина На Екранот. БРЗ ПРИСТАП ДО ВАШАТА РАБОТА : лесно организирајте се со џеб со патент кадифе обложен внатре (главен џеб), 1 заден џеб со патент за додатоци. ОДГОВАРА НА ДЕЛОВНИ ИЛИ СЕКОЈДНЕВНИ : Ултра Тенок и Лесен носете го соло или лизнете го во Актовка или Ранец, Гроздобер Изгледа совршено за состаноци и патувања. СОВРШЕН ПОДАРОК : со елегантен потресен изглед инспириран од гроздобер кој никогаш не излегува од мода Оваа торба е одлична идеја за подарок За Родендени На Татковците Денот На Вљубените Божиќ, Дипломирање Или Секоја Пригода Која Повикува На Подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите