.

.

Главата Случај Дизајни Смешни Животни Лошо Куче Мугшот Мек Гел Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S10e

Главата Случај Дизајни Смешни Животни Лошо Куче Мугшот Мек Гел Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S10e

DEN 422.24
Износ

Главата Случај Дизајни Смешни Животни Лошо Куче Мугшот Мек Гел Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S10не избирајте помеѓу одличен стил и заштита кога купувате футрола. Футролата За Меки Гелови На главата Го трансформира вашиот мобилен уред во израз на вашиот личен стил, притоа заштитувајќи го од силите на надворешниот свет. Значи, со повеќе од 8.000 оригинални дизајни на куќишта за избор, ве покривме!. Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржувате вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Неговата елегантна мека обвивка го покажува тенкиот профил на вашиот уред, истовремено овозможувајќи лесен пристап до портите и приклучоците. Издвоите. Опкружете го вашиот уред со квалитетни дизајни кои бараат внимание. Безбеден Стил. Нашата издржлива обвивка обезбедува лесна заштита од удар и секојдневно абење. Отпорен На Гребење. Подигнатиот дизајн на усните го штити предниот екран и рабовите од гребнатини и гребнатини. Слајд Во Стил. Едноставно лизнете го вашиот уред во оваа флексибилна футрола за мек гел што одговара на формата што го обвива вашиот уред во целосна заштита како топла прегратка! Замената помеѓу повеќе случаи е лесно како да се смените во вашата омилена Маица. Официјален Главен Случај Дизајнира производ. Стилски и привлечен принт. Издржлив мек гел материјал. Висококвалитетен и лесен. Заштита од гребнатини на грбот. Обезбедува удобно држење. Едноставна и лесна инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите