.

.

Плано СЕ Еден Обем Пиштол Случај Пиштол Стража, Црна

Плано СЕ Еден Обем Пиштол Случај Пиштол Стража, Црна

DEN 2.00
Износ

Со солиден изглед и цврста заштита за почетници и искусни спортисти, куќиштето за Пиштол Со Опсег Од Серијата СЕ безбедно носи еден пиштол со простор за маг или два. Вашиот пиштол има двојна заштита благодарение на контурните вдлабнати брави и силната, цврста ребреста конструкција. Животот може да ве вовлече. Работа. Домашни работи. Секоја активност после училиште некогаш. Иронично, најдобриот начин да се ослободите е со кутија. И не било која кутија, ТУКУ ПЛАНО. Ние им помагаме на риболовците, ловците и семејствата што сакаат на отворено бт надвор од нивните рутини повеќе од 70 години. Од кутии за справување до стебла за складирање до ладилници – сите паметно дизајнирани колку што се цврсти. Така, можете да ја чувате целата опрема уредно складирана и подготвена да ја фрлите во камионот секогаш кога ќе се јави авантура. Бидејќи да се биде подготвен значи дека можете да кажете "Пекол, да" на тоа патување во кампување во последен момент. Удри на патот додека залак е жешко. И бидете подготвени да го направите вашиот одмор секоја шанса што ќе ја добиете. ПЛАНО СЕ СЕРИЈА СЛУЧАЈ СО ПИШТОЛ СО ЕДЕН ОБЕМ : Одбранете го огненото оружје од оштетување и елементите. Оваа тврда кутија за пиштоли располага со пиштол со подолга цевка со обем и додатоци, или два помали пиштоли за персонализирано складирање. ДИЗАЈНИРАН ДА ОБЕЗБЕДИ ЦВРСТА ЗАШТИТА, овој случај има силна, цврста ребреста конструкција со челични иглички за шарки за издржливост и цврстина. ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ ПИШТОЛ СЛУЧАЈ : заклучување случај со катанец компатибилни јазичиња и контурирани вдлабнати брави, случајот se серија обезбедува безбедност, безбедност и заштита на вашата опрема дури и кога сте во движење. НАПРАВЕНО СО ВЛОШКИ ОД ПЕНА СО ВИСОКА ГУСТИНА. Меката подлога од пена со висока густина обезбедува вашите пиштоли да останат без гребење. Испреплетената пена го спречува движењето за време на транзитот за оптимална заштита. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Мерења : 13.50 "Л х 10.13" В х 3 " Ч . Боја : Црна Со Брави. МИНИМИЗИРАЈТЕ ЈА ШТЕТАТА ОД ДИРЕКТНО ВЛИЈАНИЕ : со тврда пластична надворешна и внатрешна подлога од пена, оваа кутија со пиштол со тврда обвивка ја минимизира штетата што може да настане од директно влијание додека е во транзит. ПЛАНО им помага на риболовците, ловците и семејствата што сакаат на отворено бт надвор од нивните рутини повеќе од 70 години. БИДИ ПОДГОТВЕН. Уживајте во вашата потрага во потполност.

R

Им се допаѓа и на купувачите