.

.

Мода Флипи Светки Молив Торба-СЕНКА На Мачката

Мода Флипи Светки Молив Торба-СЕНКА На Мачката

DEN 1.00
Износ

Од модната колекција тај.Флипи Боја Менување Светка Глам кадифен плишано животно колекционерски играчка молив торба.Стилски трендовски модни чанти Со Моливи Со бобинки Со реверзибилни светки што ја менуваат бојата. Училишни основни работи или скапоцености скриени во стил. Класа подготвена.2 начин врвот затворање патент со 3 внатрешни џебови.Приближна големина : 8 инчи.Симпатичен забавен начин за носење околу вашите добрите. Супер симпатична кутија за моливи со светки приближно 20 см. Со своите реверзибилни светки и големи светли очи, невозможно е да се одолее!. Промена на бојата со реверзибилни светки. Чувајте ги сите ваши пенкала и имајте ја најубавата футрола за моливи во училиштето!.

R

Им се допаѓа и на купувачите