.

.

Сонцето нула вивиана ткаени Трелис енергетски ефикасен термички изолиран панел за завеси за џеб на шипка

Сонцето нула вивиана ткаени Трелис енергетски ефикасен термички изолиран панел за завеси за џеб на шипка

DEN 2.33
Износ

Sun Zero Viviana Woven Trellis Energyе енергетски ефикасен термички изолирана завеса има класичен џакард, прецизно ткаен шема на трелис. Тоа е одличен начин да се облекувате секоја просторија. Карактеристики : Технологијата за затемнување на просторијата блокира одредена несакана светлина додека ја подобрува приватноста. Енергетскиот ефикасен дизајн ја намалува енергијата изгубена преку вашите прозорци до 40%. Врвот на џебот на шипката одговара на стандардна шипка за завеси за лесно бесење.

R

Им се допаѓа и на купувачите