.

.

Мобилна количка за мобилен стан во Линон Вултам, светло зелена завршница со врв од не'рѓосувачки челик

Мобилна количка за мобилен стан во Линон Вултам, светло зелена завршница со врв од не'рѓосувачки челик

DEN 3248.00
Износ

Функционална и забавна, оваа разноврсна количка нуди најразлични намени околу домот, а исто така додава и поп боја и сјај. Сјајниот врв од не'рѓосувачки челик нуди трајна работа или станица за сервирање, додека тркалата со тркала лесно го придвижуваат ова парче помеѓу просторите во вашиот дом. Фиока, полица и кабинет нудат складирање за сервис, состојки за коктел или крпи и тоалети. Совршен во кујна, бања или дневна соба, изберете од повеќекратни завршувања за бојата што најдобро одговара на вашиот дом. Едноставен, издржлив дизајн со зелена завршница нане, со рачки од метал од не'рѓосувачки челик и хардвер. Лесно за чистење, безжичен челик од не'рѓосувачки челик . Погодно складирање, вклучувајќи горната фиока, затворен кабинет, долниот полица и шипката за пешкири. Мазно тркалање, безбедно заклучување на тркала. Ефикасно складирање или сервирање на мобилни телефони во која било просторија. Цврста рамка од дрво. Потребно е собрание. Собрани димензии : 22.05-25.5 "W x 17,99" D X 36.02 "H. Бродови во 1 кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите