.

.

Фарма 16 x90 Валанс Зелена Прачка Џеб Кујна Прозорец Завеси

Фарма 16 x90 Валанс Зелена Прачка Џеб Кујна Прозорец Завеси

DEN 3.33
Износ

Продавница ВХЦ Колекција На Борови Шуми Валанс 16х90 Нашата Борова Шума Валанс нуди рустикална greenетика на борова зелена и црна боја која се вклопува заедно во рамната завеса за ткаење со рамен раб 16х90 за класичен изглед на земјата. Џебовите за прачки се вклучени во близина на врвот на овој валанс за проверка на биволи за лесно закачување. Карактеристики Премиум Конструкција - нашите валанси се изработени од најдобрите 100% памучен материјал, овозможувајќи им да траат со години. Се одликува со џеб од 3,25 инчи прачка за лесна постава и мека бела памучна постава.Рустикален Декор-Традиционален рачно изработен стил кој дава комплименти за секој рустикален или селски дом. Нашиот валанс се одликува со бор зелена и црна боја со дизајн на проверка на биволи.Филтрирање на светлина-Необложено Со тесно ткаен изглед, овој валанс нежно пропушта светлина додека обезбедува малку дополнителна приватност. Ставете во вашата дневна соба или спална соба за да го отворите и осветлите вашиот простор.Координирање На Додатоци-Спарете ја оваа рустикална валанс со соодветни здолништа за кревети, шамови, перници, панели и јоргани од колекцијата Борови Шуми.Големина-неутралните борови зелени и црни нијанси му даваат на овој валанс модерно рустикално чувство додека го одржуваат дизајнот на земјата. Дарежливата големина од 16х90 инчи е прилагодена за да се вклопи во речиси секој традиционален прозорец од вашиот дом. Спецификации Материјал : 100% Памучно Лице, Памучна Облога Бои : Борова Зелена, Меки Црни Ремени : Ремен - " долго Со " Метод на дрофангирање : 3,25" Џеб Од Прачка плус Висечки Јамкипроизводител Земја : Индијакаре : Машинско Перење, Сушење На Суво, Железо Безбедна Тежина : 0,4 lb Dimensions : 16" x 90" Нега : Машинско Перење, Сушење ниско, Железо Безбедно.Боја : Зелена, Црна.Земја/Регион На Производство : Индија.Завеса Наслов : Прачка Џеб.Прилагодено Пакет : Не.Карактеристики : Во Затворен Простор. Должина На Предметот : 16.Точка Ширина : 90.Материјал : 100% Памучно Лице, Памучна Постава.Монтирање : Монтиран Ѕид.Шема : Биволска Проверка.Соба : Бања,Спална Соба,Трпезарија,Влез,Кујна,Дневна Соба. Големина : 16х90.Стил : Фарма.Транспарентност : Филтрирање На Светлината.Тип : Валанс.

R

Им се допаѓа и на купувачите