.

.

Едноставно Дејзи 18 30 Хибискус цвета цветна пешкир за печатење

Едноставно Дејзи 18 30 Хибискус цвета цветна пешкир за печатење

DEN 639.84
Износ

Подобрете го вашиот стил на бања со забавни и живописни рачни крпи! Едноставната колекција на рачни крпи на Дејзи вклучува асортиман на вкусни дизајни за да се создаде естетска атмосфера во која сигурно ќе уживате! Едноставно Дејзи 18 "x 30" Хибискус цути цветни пешкири за печатење : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите