.

.

Жолто-Бели Дама Салфетка

Жолто-Бели Дама Салфетка

DEN 319.84
Износ

Ние нудиме целосна колекција на трендовски дизајни за сите сезони. Вклучување на најжешките бои и теми, ви носи свежа, иновативна линија на кујнски производи, маса, подароци и домашен декор за секоја сезона, секој празник и сите. Имаме прекрасен избор на тркачи за одмор и секојдневна трпеза на располагање. Нашите тркачи на маса обезбедуваат одлично место за поставување чинии и за спречување на излевање и гребнатини на вашата маса додека додавате стил и талент. Поставете растенија или други централни парчиња на врвот на тркачот за да го ажурирате секој простор со нов нов изглед. Стилскиот и едноставен дизајн ќе се вклопи со секој декор во вашиот дом или кујна. МОЖЕТЕ да им верувате НА DII при изборот на функционални, стилски и достапни домашни додатоци. Нека овие производи станат вреден дел од вашиот живот. Комплет од 6 преголеми салфетки за јадење со димензии 20х20 инчи. Памучна ткаенина, ладно миење Во Машина, нежен циклус, суво ниско. Ниско железо кога е потребно. Малите акценти, како и нашите платнени салфетки, обезбедуваат суптилно и софистицирано влијание на вашиот дисплеј за јадење. Од класичен до современ, совршено надополнување на секој декор.

R

Им се допаѓа и на купувачите