.

.

Крикут Постојан Винил 12 Х48 Ролна-Зелен Бисер

Крикут Постојан Винил 12 Х48 Ролна-Зелен Бисер

DEN 0.67
Износ

Овој винил е совршен за употреба за различни занаетчиски и домашни декор проекти! За употреба со Машини За Крикут. Овој пакет содржи една ролна од 12х48 инчи постојан винил. Увезени. Крикут Постојан Винил 12 " Х48 " Ролна-Зелен Бисер.

R

Им се допаѓа и на купувачите