.

.

Крикут Премиум Отстранлив Винил, Џенбери, Семплер

Крикут Премиум Отстранлив Винил, Џенбери, Семплер

DEN 0.67
Износ

Тоа е градина на креативна можност. Овие модели прават совршени проекти секој пат! Секое пакување вклучува 6 листови (3 обрасци, по 2 листови) за крајна разновидност. И да, тоа е отстранливо! Cricut® Шарениот Премиум Винил лежи рамно на вашата подлога за сечење без тунелирање или клокотот. Ќе плевете со леснотија и ќе аплицирате со стравопочит. Дури и сложените дизајни без напор се креваат од листот на превозникот за совршена апликација. Нанесете на речиси секоја површина. За крајна флексибилност, Отстранливиот Премиум Винил останува отстранлив до две години без остатоци. За употреба со сите машини За сечење Крикут. 6 листови (3 обрасци, по 2) (30,5 см х 30,5 см), Отстранлив Натали Малан Џунбери. Отстранува без остатоци. Лежи рамно, така што ќе може да се намали со леснотија и точност. Забавно за мешање и совпаѓање за единствени проекти. Лесен за плевене, без напор за нанесување. Идеален за правење лесно отстранливи налепници, етикети, декор на прозорци и многу повеќе. Користете со сите Машини за сечење cricut®.

R

Им се допаѓа и на купувачите