.

.

Хак мека starвезда шема Фланел Флене кревет ќебе, морнарица, кралица

Хак мека starвезда шема Фланел Флене кревет ќебе, морнарица, кралица

DEN 0.67
Износ

Совршено за сите временски услови : Ова кадифен ќебе е супер меко, издржливо и лесен. Тоа е брчки и отпорни на избледени, не пролева, и е погодно за сите сезони. Нашите ќебиња се изработени со 100% високо квалитетен супер мек полиестер микрофибер. Тоа е меко на допир, ова ќебе ве поканува да се опуштите во удобност и топлина. Поставете го на вашиот кревет или чувајте го на дофат на каучот и ќе бидете подготвени кога ќе почне да се чувствувате студено. Ова кадифен ќебе е направено од мека нејасна ткаенина што му дава луксузен изглед и чувство. Цврстите бои го олеснуваат мешањето со постојните постелнини или мебел за да создадете пријатна и удобен простор. Машинско миење и суво суво. 100% со висок квалитет супер мек полиестер микрофибер . кралицата ќебе мери 90 "x 90", тежина 3,3 bs . кралот ќебе мери 90 "x 102", тежина 4 bs. Машинско миење во ладна вода со слични бои, сув на воздухот или суво суво. Не бели.

R

Им се допаѓа и на купувачите