.

.

Мунккин Мало Дете Кревет Железнички, Зелена

Мунккин Мало Дете Кревет Железнички, Зелена

DEN 639.84
Износ

Преминувањето во кревет за големо момче или големо девојче е возбудлива пресвртница во животот на детето. Но, да се разбереме, родителите не се баш подготвени да се тркалаат со потенцијални падови или шини кои повеќе гледаат дома на болничките кревети. Внесете Ја Шината За Спиење На Мунккин, која комбинира најголема безбедност со забавен, модерен стил. Оваа иновативна шина за безбедност на децата има издржлива алуминиумска рамка и додава боја на декор во спалната соба на вашето дете. Достапна во сива, вар зелена, аква сина или розова боја, оваа мрежеста шина за кревети е 18" висока и се протега на 36" широка. Безбедносните ремени ги елиминираат празнините помеѓу шината на креветот и душекот, обезбедувајќи одлична безбедност, а преклопната шарка со копче им овозможува на децата лесно да се качуваат и излегуваат од креветот. Како дополнителен бонус, проѕирната мрежеста ткаенина е отстранлива и може да се пере во машина. Креветот за Спиење одговара на душеци близнаци, полни и со големина на кралица. Кога ќе се сретнат безбедноста и стилот, тие ја отвораат вратата за безгрижен сон (и за деца и за родители). - Безбедносни железнички мерки 18 "висина x 36" ширина - - - - - копче шарка се преклопува надолу за лесен пристап - - - - - - Силни безбедносни ремени го елиминираат јазот помеѓу душекот и шината за кревет - - - - - Отстранлива, машина-перат мрежеста ткаенина - - - - - - Лесно, 1-минутно склопување Мунккин Спиење Кревет Железница, Зелена : притисни-копче шарка се преклопува за лесен пристап. Силните безбедносни ремени го елиминираат јазот помеѓу душекот и шината за кревет. Лесно, 1-минутно склопување. Одговара на близнаци, полни и душеци со големина на кралица. Дете кревет железнички мерки 18 "Х х 36" В. Прашања во врска со производот се сеќава? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

R

Им се допаѓа и на купувачите