.

.

Удобност Револуција Оригинали Сина Меур Гел + Меморија Пена Ладење Кревет Перница, Кралицата Големина

Удобност Револуција Оригинали Сина Меур Гел + Меморија Пена Ладење Кревет Перница, Кралицата Големина

DEN 1.67
Износ

Оригиналите никогаш не излегуваат од мода. Под главите на повеќе од 10 милиони луѓе и броење, Оригиналите На Удобноста Револуција Сина Меур Гел + Мемориска Пена перница обезбедува навистина кул комбо – се ожени со чувството на ладење на смирувачки гел со утешно чувство на премиум мемориска пена. Слојот од гел од ладен до допир ги лулка главата и вратот со смирувачка поддршка – овозможувајќи им на вашите мускули целосно да се релаксираат додека спиете, плус има димензионален дизајн за ресторативно олеснување и релаксација. Гелот е поврзан со премиум мемориска пена што го обновува притисокот за да одговара на удобноста. Вклучена е бела мрежа, капак што дише со украсен сатенски кабел што помага да се заштити вашата перница, истовремено овозможувајќи ви да ги почувствувате карактеристиките за ладење на перницата. Тука не е потребна перница. Капакот има затворање на патент за да овозможи лесно отстранување и може да се пере во машина за нега без напор. Оваа перница е идеална за секоја позиција што спие со средно меко чувство. Кралицата е најсовршената големина на перницата и е совршена големина на перница за добар ноќен одмор. Спијте поладно, чувствувајте се повеќе освежени Со Удобноста Револуција Оригинали Сина Меур Гел + Меморија Пена Кревет Перница. Смирувачкиот слој на гел обезбедува освежувачка сензација од кул на допир и зголемена поддршка. Димензионалниот дизајн промовира ресторативно олеснување и релаксација за подобро искуство со спиењето. Премиум мемориската пена реагира и се прилагодува на вашата уникатна форма за персонализирана удобност. Вклучениот мрежен капак е мек, мазен и дише за да ги подобри можностите за ладење на перницата додека нуди заштитен слој на удобност. Капакот од бела мрежа со украсно сатенско кабел вклучува затворање на патент за лесно отстранлив и може да се пере во машина за нега без напор. Совршен за прагови од сите позиции (страна, стомак, грб или комбо). Кралицата е одлична големина на перница и е совршена големина на перница за добар ноќен одмор. Одлично за прагови кои уживаат во средно меко чувство. Идеален за прагови кои бараат една перница.

R

Им се допаѓа и на купувачите