.

.

Паниер Де Сенс Лосион За Раце И Тело, Енергична Вербена, 10. Оз

Паниер Де Сенс Лосион За Раце И Тело, Енергична Вербена, 10. Оз

DEN 1.33
Износ

Универзален лесен крем збогатен со шеа путер и натопен со масло од семе од грозје богато со антиоксиданси. Етеричното масло од вербена ги носи на овој лосион своите енергични и балансирачки својства. Паниер Де Сенс Лосион За Раце И Тело, Енергична Вербена, 10,1 Мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите