.

.

Janeејн Иредејл во крем за допир руменило Хемија 0. Оз

Janeејн Иредејл во крем за допир руменило Хемија 0. Оз

DEN 0.67
Износ

Полнете на овој влажен, крем до руменило во прав, за светло светло, кое е меко, розово и потполно природен изглед. Хидрантни и лесни за примена. Нема потреба од какви било фенси алатки за шминка кога ја имате оваа црвена руменило што лесно се лизга или лепите и се суши на мек кадифено прав. Полнете на овој влажен крем за да се зацрви во прав за светло светло, кое е меко розово и потполно природен изглед. Хидрирачки и лесен за примена . Лесно е да се направи брза апликација или допир со овој преносен производ кога треба да го освежите вашиот природен сјај.

R

Им се допаѓа и на купувачите