.

.

Делукс мускулен градите Супермен костум за деца

Делукс мускулен градите Супермен костум за деца

DEN 1.67
Износ

Бидете суперхерој што отсекогаш сте сакале да бидете! Оваа Ноќта на вештерките, ќе се претворите во неверојатен Супермен кога ќе го носите овој луксузен мускул на градите Супермен детски костум! Вашите мускули ќе се наomsираат големи во овој скок во форма на мускули! Вашите обележја на Супермен блескаат низ градите! Долгата црвена наметка совршено го комплетира вашиот суперхеројски изглед на оваа Ноќта на вештерките! Делукс мускулен градите Супермен костум за деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите