.

.

Коњска силуета гроздобер џокеј опрема животни и инсекти графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Коњска силуета гроздобер џокеј опрема животни и инсекти графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

DEN 3.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси . уметнички дела се однесуваат на : цицач, животно, седло, џокеј, коњ, силуета . Дизајн од Дон Стјуарт. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

R

Им се допаѓа и на купувачите