.

.

Индустриски индустрии Затвори коњи портрет портрет животни и инсекти Фотографија Необраната уметничка печатена wallидна уметност

Индустриски индустрии Затвори коњи портрет портрет животни и инсекти Фотографија Необраната уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2.33
Износ

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : животинско, коњ, цицач, пастув, коњски коњ, сликарство, природа. Дизајн од Ким Меклеро.

R

Им се допаѓа и на купувачите