.

.

Кали_сторе Машка Кошула Машка Лесна Кошула Со Долги Ракави Брзи Суви Спортски Голф Кошули Светло Сина, XL

Кали_сторе Машка Кошула Машка Лесна Кошула Со Долги Ракави Брзи Суви Спортски Голф Кошули Светло Сина, XL

DEN 3.00
Износ

Машки Кошули За Пливање На Отворено Кошули За Вежбање За Сонце Со Долги Ракави За Атлетска Топлинска Преса компатибилна Со Машина За Маици91% Полиестер, 9% Дизајн на спандекс : овие работни кошули со долги ракави со тенок фит за мажи имаат нестриктивно вклопување на екипажот, а рагланските ракави обезбедуваат целосен опсег на движења за вашите раце. Прилики : овие маици за машки пакет се одлични за Пешачење, Трчање, Вежбање и кое било друго од вашите омилени активни спортови или секојдневно носење. Класично Вклопување : овие машки кошули имаат различни бои и отпечатоци, можете да одговарате со различни шорцеви и панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите