.

.

Синдисус Мажи Обични Маици За Вратот На Ревер Машки Класичен Фит Поло Кошула Голф Со Долги Ракави Со Еднобојна Атлетска Маица Црна Сива М

Синдисус Мажи Обични Маици За Вратот На Ревер Машки Класичен Фит Поло Кошула Голф Со Долги Ракави Со Еднобојна Атлетска Маица

DEN 2.00
Износ

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блузи, Блуза За Пролет Fall, Тип На Кошула За Голф : Еднобојна, Патент Боја : Црна Сива, Сина, Темно Сина, Темно Сина, Црна, Жолта, Розова, Црвена, Сива Бела, Сива Црна, Бежиза : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : 35% полиестер, 65% Памучно Деколте : Должина На Лапел : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1. Оваа поло кошула за голф е изработена од плетена плетена влага што брзо ја отстранува влагата и има патент.2. Патент плакета и едноставен изглед што ја прават оваа голф поло кошула да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Поло Маици : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Патент Кошула, Секојдневни Врвови, Класична Маица, Пролетна Есенска Блуза, Тенок Фит Маица. Материјал-35% Полиестер, 65% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Обична Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Долги Ракави, Есенска Маичка, Блуза Со Цврста Боја Со Патент, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Рекреативни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите