.

.

Машка Голф Кошула Секојдневен Спорт V Вратот Ребрести Јака Краток Ракав Мода Обична Еднобојна Обична Пролет И Лето Редовно Вклопување

Машка Голф Кошула Секојдневен Спорт V Вратот Ребрести Јака Краток Ракав Мода Обична Еднобојна Обична Пролет И Лето Редовно Вклопување

DEN 2.67
Износ

Машка Голф Кошула Секојдневен Спорт V Вратот Ребрести Јака Краток Ракав Мода Обична Еднобојна Обична Пролет И Лето Редовно Вклопување ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Мажи Повод : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот Со Цврста Боја : Долг Стил : Секојдневен, Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Топ Blouse Size Bust Shoulder Sleeve Lengths108cm/42.52"45cm/17.72"20cm/7.87"72cm/28.35"M113cm/44.49"46cm/18.11"20.5 cm/8.07"73cm/28.74"L118cm/46.46"47cm/18.50"21cm/8.27"74cm/29.13"XL123cm/48.43"48cm/18.90"21.5 cm/8.46"75cm/29.53"XXL128cm/50.39"49cm/19.29"22cm/8.66"76cm/29.92"XXXL133cm/52.36"50cm/19.69"22.5 cm/8.86"77cm/30.31" Size : SBust : 108cm/42.52"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 72cm/28.35"Size : MBust : 113cm/44.49"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 20.5 cm/8.07"Length : 73cm/28.74"Size : LBust : 118cm/46.46"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 123cm/48.43"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 21.5 cm/8.46"Length : 75cm/29.53"Size : XXLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 76cm/29.92"Size : XXXLBust : 133cm/52.36"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 22.5 cm/8.86"Length : 77cm/30.31" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 108см/42,52 " 100% Полиестер. Увезени. Пуловер стил. Машинско Перење. Овие кошули направени од одлична ткаенина, лесен, дише и мек допир, не се намалуваат и бледнеат, отстранувајќи ја влагата. Совршен за пролет, aut и лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл.

R

Им се допаѓа и на купувачите