.

.

Микрофибер Коса Крпа Заврши Абсорбента, Брзо Сушење Коса Турбан Мека, Без Разлетвам Косата Заврши Крпи

Микрофибер Коса Крпа Заврши Абсорбента, Брзо Сушење Коса Турбан Мека, Без Разлетвам Косата Заврши Крпи

DEN 1.00
Износ

1. Не вашата обична крпа од микрофибер : Крпата е изработена од супер абсорбента ткаенина од микрофибер што дише. Во споредба со традиционалните крпи, се суши побрзо и помалку време, и се суши природно. Не ви треба триење за да ја отстраните вишокот на влага од вашата коса.2. Го намалува фенирањето и придружното оштетување од топлина : Една од придобивките од користењето на нашата крпа за перење е тоа што помага да се намали разлетувањето на вашата коса бидејќи создава помалку триење.3. МЕКА и УЛТРА ЛЕСНА : оваа крпа од микрофибер е мека на косата и понежна од обичната крпа. Бидејќи е толку лесен, никогаш не се чувствува тежок на вашата глава и можете да ги носите овие крпи за коса со вас каде и да одите. Совршен за теретана, патување, спорт, јога, кампување, дом, хотел, забава во базен и фризерски салон.4. Лесен за употреба : Нашите крпи се погодни и супер нежни. Крпите од микрофибер ја одржуваат вашата коса удобна и безбедна, што значи дека можете да се облечете, да се шминкате и да ја исушите косата во исто време без непријатност или да се откачи лентата за глава. Совршен за секојдневна употреба дома или додека патувате.5. Што ќе добиете : нашиот комплет за крпи содржи 3 бои. Ние сме вистински луѓе кои ги користат нашите сопствени производи секој ден, 1. Не вашата обична крпа од микрофибер : Крпата е изработена од супер абсорбента ткаенина од микрофибер што дише. Во споредба со традиционалните крпи, се суши побрзо и помалку време, и се суши природно. Не ви треба триење за да ја отстраните вишокот на влага од вашата коса. 2. Го намалува фенирањето и придружното оштетување од топлина : Една од придобивките од користењето на нашата крпа за перење е тоа што помага да се намали разлетувањето на вашата коса бидејќи создава помалку триење. 3. МЕКА и УЛТРА ЛЕСНА : оваа крпа од микрофибер е мека на косата и понежна од обичната крпа. Бидејќи е толку лесен, никогаш не се чувствува тежок на вашата глава и можете да ги носите овие крпи за коса со вас каде и да одите. Совршен за теретана, патување, спорт, јога, кампување, дом, хотел, забава во базен и фризерски салон. 4. Лесен за употреба : Нашите крпи се погодни и супер нежни. Крпите од микрофибер ја одржуваат вашата коса удобна и безбедна, што значи дека можете да се облечете, да се шминкате и да ја исушите косата во исто време без непријатност или да се откачи лентата за глава. Совршен за секојдневна употреба дома или додека патувате. 5. Што ќе добиете : нашиот комплет за крпи содржи 3 бои. Ние сме вистински луѓе кои ги користат нашите сопствени производи секој ден,.

R

Им се допаѓа и на купувачите