.

.

Секси Долна Облека За Жени Жени Секси Долна Облека Корсет Цврста Мрежа Долна Облека Долна Облека Сет

Секси Долна Облека За Жени Жени Секси Долна Облека Корсет Цврста Мрежа Долна Облека Долна Облека Сет

DEN 351.84
Износ

Жени Секси Долна Облека Корсет Цврста Мрежа Долна Облека Долна Облека Сет Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет Пол : Жени Прилика : Секси Материјал : Тип На Шема На Спандекс : Цврст/Стил На Печатење : Секојдневен,Секси должина на Ракавот : Јака Без Ракави : В-Врат Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 Х Градник;1 Х Големина НА Гаќи САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Под Биста Се Вклопуваат Биста Врвови Должина Панталони Должина Л 8 12 38 70см/27.56" 98-104см/38.6-40,9" 17см/6,69" 14,5 См/5,71" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 под Биста : 70см/27,56" фит биста : 98-104см/38,6-40,9" Врвови Должина : 17см/6,69" должина на панталони : 14,5 см/5,71" еквљве е посветена да обезбеди задоволителна Стока За Нашите Вредни Клиенти, Големината Е Релативно Помала, Препорачавме Подобро Да Избереме Поголема Големина. Материјал : едноделна чипка за долна облека теди е изработена од 65% памук и 35% полиестер,чипка за долна облека за боди е мека и еластична,никогаш не ве чеша,туку ставете го телото во тотално опуштено. Дизајн : Женско боди за долна облека се одликува со висок врат со отворена предна клучалка, исечени проегирни панели од чипка, симпатичен акцент на сатенски лак, прилагодлива собрана лента за грб,ремени за оглавник со кука и затворање на очите,отворен заден панел и дрзок пресек назад;можете да го прилагодите најдобро што можете,да ви покаже шармантна крива. Стил : Долна Облека за жени, долна облека за бебиња за жени,невестинска долна облека,едноделна теди долна облека,долна облека за ромпери за жени,мрежесто боди,женска долна облека секси,едноделна долна облека за жени, свадбена долна облека за невеста, боди за долна облека, долна облека за меден месец. Прилика : Секси мини облека за спиење на боди,теди боди за бебиња,Совршен За Брачна Ноќ,Меден Месец,Денот на Вљубените,Годишнина,Невестински Подароци,Забава За Долна Облека,Спална Соба,Бања или секоја вечер.

R

Им се допаѓа и на купувачите