.

.

Сдјма Женска Чипка Корсети Облека За Обликување Печатена Секси Долна Облека Печатење Цветна облека

Сдјма Женска Чипка Корсети Облека За Обликување Печатена Секси Долна Облека Печатење Цветна облека

DEN 0.33
Износ

Еднослојната ткаенина за истегнување на колковите може да помогне во затегнување и подигнување на колковите, создавајќи атрактивни облини. Големина : Л Големина. ХУМАНИЗИРАН ДИЗАЈН - - - нашиот обликувач на телото за жени затворање на предниот патент за контрола на стомакот и вградена кука и око го олеснуваат ставањето и соблекувањето, што со насочена двојна контрола на стомакот совршено ги покрива дефектите на стомакот и половината.24"Size : XSSize.Мода Женски Чипка Коскени Корсети Облека Облека Печатени Секси Долна облека Облека. Големина : М Големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите