.

.

Космолизирање од страна на Космополит 23

Космолизирање од страна на Космополит 23

DEN 319.84
Износ

Космолизирање од страна на Космополит 23 ", 24 " H Темно кафеава морска трева рачно изработена корпа за складирање со лагер и врвови за појавување, 2-парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Понудете кој било традиционален тематски дом завршен допир со прикажување на оваа корпа сет за дополнително удобно складирање каде било во вашиот дом. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Поради рачно изработената природа на овие, ќе има мала варијација на боја, форма и големина, како и лабави влакна. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 10 фунти. Направено во Виетнам. Овој темно кафеава боја, алишта, доаѓа како сет од 2. традиционален стил. Дизајнирано со суштината на безвременската софистицираност, каде богатите текстури од стариот свет и топли нијанси се собираат за рафиниран класичен вкус на недооценениот луксуз. Овие кафеави корпи за складирање се изработени од природни морски мрежи и материјали за хиацинти. Овие тркалезни корпи со капаци доаѓаат во темно кафеава и бела завршница што одговараат на традиционален ентериер. Комплет од 2 ткаени корпи за складирање, со тркалезни тела со длабоко поставување и тркалезни капаци со лесни рачки за зафат. Секоја корпа за складирање мери 16.25 L x 16.40 W x 22.50h 18.45 L x 18.85 W x 23,60 H инчи, и колективно тежи 11,43 фунти. Збир на кафеави корпи за складирање на кои се истакнуваат високи тркалезни тела и кружни капаци со заоблени рачки. Избришете чиста со сува крпа. Материјалите се ткаени заедно за да формираат високи корпи со капаци и рачки. Традиционален стил. Космолизирање од страна на Космополит 23 ", 24" H Темно кафеава морска трева рачно изработена корпа за складирање со лагер и врвови за појавување, 2-парчиња прави совршен додаток на кој било дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите