.

.

Начин да се прослави велигденска кадифен кафеав О корпа

Начин да се прослави велигденска кадифен кафеав О корпа

DEN 175.84
Износ

Прославете го Велигден со овој симпатичен начин за славење на Велигденска плишана кафеава корпа. Оваа симпатична Велигденска корпа е задолжителна за лов на јајца и изненадувања од бонбони. Тој е дизајниран да сака кафеав вол и доаѓа со рачка за лесно носење. Тоа е совршена големина за полнење со желе, чоколадни зајаче, украсни јајца или други празнични ситници. Можете исто така да го користите како дел од поставката за таблети за да држите салфетки и прибор. Дури и кога Велигден заврши, чувајте ја оваа корпа за други намени и прилики. Бидете сигурни да ги проверите сите на друг начин за славење на играчки и украси ако барате други предмети инспирирани од Велигден, како што се јајца, аранжмани за цветни цвеќиња, влогови во дворот и многу повеќе. Прескокнете во забавата оваа Велигденска сезона со патот да ја прославите Велигденската плишана кафеава корпа. Симпатична корпа за Велигден во вол. Мора да имате за лов на јајца и изненадувања од бонбони. Совршена големина за полнење со желе, чоколади, украсни јајца или други празнични ситници. Сезонски и празничен. Пар со друг начин да славиме украси, фаворити и додатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите