.

.

Јужна Каролина Гамекокс торба со грав

Јужна Каролина Гамекокс торба со грав

DEN 399.20
Износ

Покажете му на вашиот тим гордост на следната забава или домашна забава со официјално лиценцираната фрлање торба со грав на Далас Каубои. Оценете го победничкиот допир со вашите пријатели и семејство додека вашиот тим постигнува постигнува на теренот со ова лесен за поставување, лесен за играње комплетна игра со торбички со грав. Јужна Каролина Gamecocks Bean Toss Toss : Две табли со лого на дво-тон тим 2 'x 3'. Вклучени се осум торби со грав со лого од 12 унци. 4 примарна боја и 4 секундарна боја. Официјално лиценциран производ. Ракувајте се прикачени на таблата за да ја направите играта лесна за транспорт. Игра табли Велкро заедно. Чанти од грав, складирани помеѓу табли со вел, кога играта не се игра. Преклопни нозе за лесно складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите