.

.

Бакстон Студио Капуцин Антички Француски Земја Куќа Сива Заврши Дрво 2-Фиока Конзола Маса

Бакстон Студио Капуцин Антички Француски Земја Куќа Сива Заврши Дрво 2-Фиока Конзола Маса

DEN 3012.80
Износ

Создадете шик дом инспириран од франција од вашите соништа со масата За конзола Со Капуцин. Изграден Од дрво, Капуцинот покажува неверојатна сива завршница. Масата има простор за прикажување цвеќиња и декор, додека две фиоки обезбедуваат доволно складирање за клучеви и удари. Секоја фиока е опремена со елегантни метални повлекувања за лесен пристап. Кабриолските нозе додаваат шармантен допир инспириран од антиката. Табелата За конзола Со Капуцин е направена Во Кина и бара склопување. Антички француски земја куќа стил конзола маса. Изграден од мдф дрво и ела дрво.

R

Им се допаѓа и на купувачите