.

.

Малите каснувања на Ентенман меки печени мини јаболка, торбички по кутија, 7. кутија

Малите каснувања на Ентенман меки печени мини јаболка, торбички по кутија, 7. кутија

DEN 2.00
Износ

Малите каснувања меки печени мини јаболка од јаболка секогаш се печени меки и вкусни. Овие вкусни курви со големина на залак имаат слатко, овошно полнење направено со вистински јаболка. Исто така, ќе ви биде драго да знаете дека нема сируп од пченка со висока фруктоза. Со шест мини-курсеви по торбичка, тие се со големина точно за кутии за ручек, време на закуска или во кое било време. Вашите деца ќе уживаат во нив дома или на пат. Добијте го одличниот вкус што го сакаат децата и го сакаат мајките и татковците за добар избор. Се надеваме дека вашето семејство ужива во малку каснувања меки печени мини јаболка од јаболка онолку колку што сакаме да ги печеме. Веруваме дека ќе се согласите дека тие навистина се совршен дел од среќата. Произведени се над 10 милијарди малечки каснувања на Ентенман, од нивното деби во 1999 година. Денес, овие претходно поставени торбички со вкусни печени закуски доаѓаат во над 8 сорти мафини и 2 сорти колачиња и се совршени за денешните семејства и нивните денешни семејства и нивните денешни семејства и нивните денешни семејства и за нивните денешни семејства и за нивното он- Потребно е оброк. Тие се печени меки и влажни и се пакет со совршена големина за да се појават во движење, или може да се уживаат со чаша млеко после училиште. Секоја торбичка содржи шест курви, што ги прави само вистинската големина за кутии за ручек. Додека тие се совршено порции за деца, тие се исто така одлична храна за да служат заедно со кафе или чај како попладневно пикап за возрасни. Пакување торбичка со закуски со мали каснувања во секое време или каде било ќе ги задржи мајките и децата да се насмевнуваат заедно. Запечатената торбичка ги држи влажни и вкусни додека не сте подготвени да уживате во свежо печениот вкус. Производите за квалитет на пекарницата на Ентенман ги задоволуваат оние со сладок заб повеќе од 120 години. Со широк спектар на пријатни десерти како кекси, мафини, колачиња, пити закуски, колачи, дански, крофни и многу повеќе, сите се омилени. Опис на големината : Редовно. Тип на производ : колачи Што е внатре : Малите каснувања меки печени мини јаболка со јаболка содржат 5 торбички со 6 мини залаки со големина на залак во секоја торбичка, за вкупно 30 курви по кутија . Вкусна закуска : Малите каса за каснувања се совршен дел од среќата . Тие имаат вкусен вкус Децата сакаат и се добриот избор што родителите го сакаат, одржувајќи ги сите да се насмевнуваат заедно . Информации за исхрана : Малите каснувања меки печени мини јаболка не содржат сируп од пченка со висока фруктоза. Секоја курва има слатко и овошно полнење направено со вистински јаболка . Совршено портокално : Малите грицки за закуски се совршено претходно портретирани и преносни за семејствата што се одвиваат. Тие се лесна и нередна закуска за мали раце и одлични да се спакуваат за ручек или да имаат закуска по училиште . Рециклирање на територија* : Горди сме што се здружуваме со Terracy Cle за да помогнеме во елиминирање на отпадот со создавање бесплатно рециклирање програма; Тоа ви дава можност да заработите пари за нивното училиште или омилената добротворна организација со рециклирање на мали каснувања.

R

Им се допаѓа и на купувачите