.

.

Сода сода со ароматизиран цимет од Пепси, Флорида. Ул., Брои

Сода сода со ароматизиран цимет од Пепси, Флорида. Ул., Брои

DEN 111.68
Износ

Пепси оган. Направено со вкус на цимет со други природни вкусови. Овој многу низок натриум производ има содржина на кофеин од 38mg / 12 fl oz. Pepsi Fire - 12 Ct.Pepsi Fire.cinnamon вкус со други природни вкусови. Оз) .12 - 355 мл лименки (4,26 л). Севест низок натриум.Кафеин Содржина : 38mg / 12 fl Oz. Ве молиме, рециклирајте.pepsi, pepsi -cola, pepsi fire, pepsi globe и добијте го додека е топло за трговските марки на трговските марки на трговските марки Пепсико., Inc.

R

Им се допаѓа и на купувачите