.

.

Хахасонг Без Напор Создава Топчиња Од Мраз Од Виски Во Форма На Роза Со Силика Гел Од Силика Отпорен На Храна - Лесен За Чистење

Хахасонг Без Напор Создава Топчиња Од Мраз Од Виски Во Форма На Роза Со Силика Гел Од Силика Отпорен На Храна - Лесен За Чистење

DEN 223.84
Износ

Опис : Со реална форма на роза, калапот ќе направи вашите коцки мраз да изгледаат нежно. Покрај тоа, дизајнот на инка го прави поудобно да се пополни со вода.Ако сакате да спречите вашите коцки мраз да бидат погодени од други мириси, мувлата со капак ќе биде корисна. И нелепливата и мазна површина го олеснуваат ослободувањето и чистењето.Изработен од материјал од силика гел, тој е флексибилен и еднократно.Ширината на калапот е 5,8 см, а должината е 8.2cm.It е префект за коктели, ледено кафе, леден чај, овошен сок, виски и бурбон.Име на предметот : Ледена Коцка Мувла Материјал : Силика Гелфеатури : Лесно Ослободување, Форма На Роза, Детали За Флексибилна Големина : 5,8 см х 8,2 см/2,28 "х 3,23" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Калап За Коцки Мраз Со реална форма на роза, калапот ќе направи вашите коцки мраз да изгледаат деликатно. Покрај тоа, дизајнот на инка го прави поудобно да се пополни со вода. Ако сакате да спречите вашите коцки мраз да бидат погодени од други мириси, мувлата со капак ќе биде корисна. И нелепливата и мазна површина го олеснуваат ослободувањето и чистењето. Изработен од материјал од силика гел, тој е флексибилен и еднократно. Ширината на калапот е 5,8 см, а должината е 8,2 см. Тоа е префект за коктели, ледено кафе, ладен чај, овошен сок, виски и бурбон.

R

Им се допаѓа и на купувачите