.

.

Стафорд Влезна Клупа

Стафорд Влезна Клупа

DEN 2.33
Износ

- Добредојде дома! Застанете да ги соблечете чевлите на крајот од долгиот ден од удобноста на мекото, врзано кожено перниче за седишта на оваа клупа за складирање. Со две фиоки за складирање и пониска полица за складирање има многу простор за целото семејство да чува чевли, чадор?и, и ранци за лесен пристап. Оваа клупа за складирање пристигнува целосно склопена, што го прави овој едноставен начин за надградба на предниот запис. Создадете добредојден влез што се удвојува како дополнително складирање со клупата за влез На Стафорд. - Еспресо заврши цврсто дрво и фурнир - 2 извлечете фиоки за складирање-Пониска полица За складирање-перница за Седишта тапацирана Во кожа врзана Со Еспресо-Целосно склопена-добредојдовте дома! Застанете да ги соблечете чевлите на крајот од долгиот ден од удобноста на мекото, врзано кожено перниче за седишта на оваа клупа за складирање. Со две фиоки за складирање и пониска полица за складирање има многу простор за целото семејство да чува чевли, чадор?и, и ранци за лесен пристап. Оваа клупа за складирање пристигнува целосно склопена, што го прави овој едноставен начин за надградба на предниот запис. Создадете добредојден влез што се удвојува како дополнително складирање со клупата за влез На Стафорд. - Еспресо заврши цврсто дрво и фурнир - 2 извлечете фиоки за складирање - Долна полица за складирање - перница за Седишта тапацирана во кожа врзана Со Еспресо.

R

Им се допаѓа и на купувачите