.

.

OakvillePark Morton Lift Top Storage Османлиска клупа, потресена темно сива боја

OakvillePark Morton Lift Top Storage Османлиска клупа, потресена темно сива боја

DEN 1.33
Износ

Колекцијата Мортон ќе биде функционален додаток на вашиот дом. Лажните фронтови на фиоки служат како основа за ова отоман за складирање на врвот. Седиштето со неутрална тон ткаенина обезбедува удобно место за да седите додека се подготвувате за вашите дневни излегувања. Хардверот на копчето создава контраст со потресената завршница. Понудени во сива или бела боја за ваша лична украсна предност. Клупа за складирање потресена готова цврста рамка од дрво. Текстурирана тапацир на ткаенини со цврста низа. База со декоративни лажни фиоки пред. Подигнете го со реверзибилна перница од пена. Свртени дрвени нозе во потресена завршница. Одделение за складирање во базата на клупите. Перница за градежни седишта за перница : пена. Димензија на производот Севкупна големина : 44 x 16 x 18 h инчи. Внатрешен за складирање : 41 x 13 x 11 h инч. Друг капацитет за тежина на спецификација : 300 фунти. Потребно е собрание : Да. Информативно парче (и) за испорака по кутија : 1 парче. Кутија (ES) по пратка : 1 кутија. Ширина на вратата : 18 инчи. Клупа за складирање на собирање Мортон. Прирачник за инсталација на документација.

R

Им се допаѓа и на купувачите