.

.

ProsourceFit Прилагодлива Клупа За Тежина

ProsourceFit Прилагодлива Клупа За Тежина

DEN 3.33
Износ

Сакате да тренирате со тегови дома, но ја немате целата опрема за тренинг на целото тело или барате компактна рамна клупа за вашата теретана? Прилагодливата Клупа за Тежина Prosource Fit доаѓа со 7 наклони за избор, што овозможува насочени вежби за градите, рацете/рамената, стомачните мускули, бутовите и глутевите без дополнителна опрема. 100% прилагодлив и преклопен дизајн овозможува погодност за заштеда на простор кревање тежина, тренинг за сила или општа кондиција. Изработена од издржлив челик, оваа клупа за вежбање ќе трае преку честа употреба и може да собере до 500 фунти. Не само што прилагодливата клупа за тежина е конструирана со квалитет, туку е и удобна. Амортизирана со пена со висока густина која е покриена со КОЖА отпорна НА солзи, обезбедува совршена количина на поддршка додека е лесна за чистење и одржување! За прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите : (855) 552-2637. Отворени сме понеделник-петок од 8 : 30 ЧАСОТ - 4 : 30 ЧАСОТ Пацифичка СТАНДАРДНА КЛУПА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ На Времето-со до 7 варијации на наклон за избор, клупата за тежина за вежбање што може да се преклопи е идеална фитнес опрема за сите ваши потреби за вежбање дома или во теретана. Работете ги стомачните мускули, горниот и долниот дел од телото со повеќенаменска клупа за вежбање!. 100% ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ-Отворете ја клупата до целосна големина кога сакате тренинг со тегови или едноставно преклопете ја во компактна големина за лесно складирање во гаража или плакар! Кога е преклопена, клупата за вежбање е пренослива и може да се чува во вашиот автомобил за вежбање на отворено или сесии за обука на клиенти. Погодно е дизајниран да го минимизира нередот, така што ќе можете да продолжите да ги постигнувате вашите фитнес цели без да жртвувате простор. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРЕНИНЗИ-Лесно изведувајте абдоминални кадрици и наклонети притискања на клупата до мостови за глутеци или подигање на седечко теле. Разновидниот дизајн на клупата за вежбање ги олеснува насочените вежби и постигнувањето на вашите фитнес цели!. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена од високо квалитетна челична основа, клупата за комунални услуги за вежбање може да издржи честа употреба и може да собере до 500 фунти!. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ-Мразам комплицирани прирачници или упатства? Оваа клупа за вежбање доаѓа речиси целосно составена! Се што треба да направите е да ја соберете предната/задната цевка за поддршка и да ги вметнете 2-те иглички за заклучување за да ја прицврстите клупата за тежина.

R

Им се допаѓа и на купувачите