.

.

Wmkox8yii Женски Гроздобер Чевли Шупливи Клин Пета Дами Обични Римски Сандали

Wmkox8yii Женски Гроздобер Чевли Шупливи Клин Пета Дами Обични Римски Сандали

DEN 255.84
Износ

Женски Гроздобер Чевли Шупливи Клин Пета Дами Обични Римски Сандали ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли,Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Опис Пол : Жени Погодна Пригода : Сцени За Одмор : Надворешен,Внатрешен Стил : Секојдневен Стил На Прсти : Метод На Затворање На Тркалезни Прсти : Лизгање На Висина На Петицата : 2см/0,79" Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Големина На Табелата : 35 Должина На Стапалото : 22,5 см/8,86" ЕУ : 35 ВЕЛИКА британија : 3 САД : 4.5 . Големина : 36 Нога Должина : 23см/9.06 " ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 САД : 5.5 . Големина : 37 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25 " ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 . Големина : 38 Нога Должина : 24см/9.45 " ЕУ : 37.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 САД : 6.5 . Големина : 39 Должина На Стапалото : 24,5 см/9,65 " ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7 . Големина : 40 Нога Должина : 25см/9.84 " ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 САД : 7.5 . Големина : 41 Должина На Стапалото : 25,5 см/10,04 " ЕУ : 40 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 САД : 8,5 . Големина : 42 Нога Должина : 26см/10.24 " ЕУ : 40.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 9 . Големина : 43 Нога Должина : 26,5 см/10,43" ЕУ : 41 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 САД : 9,5 Женски Гроздобер Чевли Шупливи Клинови Пета Дами Обични Римски Сандали Женски Сандали Те-В-А Женски Сандали Ц-Ха-Ко Женски Сандали Женски Сандали Големина 8 Женски Сандали Големина 9 Д-О-Ц Ма-Рте-Нс Женски Сандали Женски Сандали Големина 7 т-ев-Како Женски сандали женски сандали големина 10 Ц-РО-Ц-С ЖЕНСКИ САНДАЛИ ЖЕНСКИ САНДАЛИ СО Поддршка На лак Биркенсток Женски Сандали Големина 12 Женски Сандали Ме-П-Неговиот-До Женски Сандали Женски Сандали Големина 11 Црни Женски Сандали Женски Сандали Широк Гребен Женски Сандали Кларкови Женски Сандали Женски Сандали Женски Сандали Големина 6 Бели Жени сандали минетонка женски сандали со големина 13 женски сандали Т-Е-В-УРАГАН ЖЕНСКИ САНДАЛИ ол-Велика Британија-А-И Женски Сандали Слатки Женски Сандали. 1.Направена со материјал погоден за кожата, оваа влечка е супер лесна, издржлива и флексибилна, обезбедувајќи удобно, опуштено искуство со носење чевли.Прошетка на дивата страна во удобност и самодоверба, Нашето Подножје дава неспоредливо ниво на удобност и поддршка. 2.Чувајте ги вашите есенски ансамбли лесно ветровити кога ќе се лизнете на овие лесни Влечки дизајнирани со обликувано подножје и нелизгачки стисок за максимална поддршка и удобност. 3.Корекција На држењето На телото : Исправете ги колковите, поправете ги колената и мускулната нерамнотежа со прилагодување на структурата на стапалата. 4.Рамномерна Распределба На Притисокот : Нашиот дизајн со поддршка со три лакови осигурува дека вашата тежина е рамномерно распоредена низ прстите, лакот и топката на стапалата во секое време. 5.Лесни, нелизгачки, одлични стапала за апсорпција на удари.Направете да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа.

R

Им се допаѓа и на купувачите